מגזינים

כתיבה למגזינים צריכה להתבצע על ידי מומחה

מגזין שיווקי או מגזין חברה הוא דרך מצויינת לשמור על קשר עם העובדים, לפתח "גאוות יחידה" לספר על חידושים או מוצרים חדשים ולאפשר לעובדים במה להעלאת רעיונות וכתבות המספרות על עבודתם. מגזין חברה צריך לשקף את תדמית החברה ולכן אין סיבה שלא יהיה מעוצב ויכלול כתבות תוכן מעניינות שהעובדים ישמחו לקרוא.

מגזין שיווקי

מגזין שיווקי הוא אמצעי קידום עבור החברה ומאפשר לשמיור על קשר עם הלקוחות. באפשרותי לערוך עבורכם מגזין שיווקי שיכלול כתבות תוכן מעניינות שישולב בהן מסר פרסומי ושיווקי אשר יקדם את מוצרי החברה. יש לי ניסיון בכתיבה של כתבות מגזין בנושאים שונים כמו גם ניסיון בעריכה והפקה של מגזינים כמו למשל – מגזין "הולמס פלייס" אשר הופץ במספר עותקים רב בין סניפי החברה, מגזין "במת האישה" של ארגון ויצו וכתיבה עבור מגזין "ויצו ריוויו" מגזין ויצו העולמית בשפה האנגלית, ערכת מגזין ואינדקס "נולדים" והגרסה למגזר החרדי "נולדים כהלכה: שמופץ בבתי יולדות ורשת סטימצקי, מגזין "הגיל השלישי" שהופץ בבתי אבות וברשת סטימצקי ומגזין תיירות "רום סרוויס".

כתבות תדמית

ישנם אתרים רבים היכולים לשמש במה לקידום העסק שלכם באמצעות פרסום מאמר המתאר את המומחיות שלכם ואת חשיבות התחום שבו אתם עוסקים. ישנם מגזינים אשר ישמחו לפרסם בתשלום או ללא תשלום כתבות תדמית אשר יספרו על השירותים הייחודיים שלכם. לא כל אחד יודע לכתוב באופן שיעניין וירתק את הקוראים שחלק מהם יוכלו להיות לקוחות שלכם. ככותבת מנוסה אשר פרסמה כתבות במגזינים בתחומי עניין שונים כמו "דרך האושר", "להיות משפחה" , אתר מתחתנים, אני בטוחה שאוכל לספר את הסיפור שלכם בדרך מקורית ומעניינת שתרתק את הקוראים.

כתיבה למגזינים
בשנים האחרונות אני כותבת באופן קבוע למגזינים "להיות משפחה", כמו גם עבור מגזינים ועיתונים בחו"ל. ברצונכם לפרסם כתבת תדמית או לשלב את כישוריכם המקצועיים בכתבה? ביכולתי למצוא את הסיפור המעניין מאחורי העסק שלכם ולעזור לכם בקידומו.

Room Service December 2010