תוכן לאתרים

כתיבת תוכן יצירתי לאתרים

יש לכם אתר מעוצב אבל אם התוכן שלו כתוב בשפה קלוקלת, המשפטים מסורבלים וגרוע מכך, חסרות מילות מפתח המתאימות למנועי החיפוש,  חבל על כל העבודה שהשקעתם.

כתיבת תוכן ובמיוחד כתיבת תוכן לאתרים היא מומחיות הדורשת ידע וניסיון. מילות מפתח הן הבסיס להצלחת האתר ויש לדעת כיצד לשלבן בטקסט בצורה הטובה ביותר. דף הבית הוא כמובן הדף החשוב ביותר ולכן עליו להיות כתוב היטב, בשפה ברורה וקולחת וכמו כן לכלול מספר גדול של מילות מפתח שיסייעו לעסק שלכם לעלות בחיפוש בגוגל. 
תוכן האתר הוא מרכיב חשוב ביותר בתהליך בניית האתר ולכן משבר כתיבה מתמשך יכול לעצור את סיום הפרוייקט והעלאת האתר לרשת. 

חשוב שהטקסט יהיה יצירתי, שלא חוזר על עצמו, כזה שישאיר את הגולש באתר שלך ויגרום לו לרצות לקרוא הלאה. מה מייחד אותך על פני המתחרים שלך ואת האתר שלך על פני אתרים מקבילים המציעים את אותו השירות? התשובה הנכונה היא תוכן יצירתי, קליט וברור. אם שפת המקור של האתר באנגלית חשוב שהדפים המקבילים בעברית לא ייקראו כתרגום אלא ייכתבו כטקסט חדש ומקורי השואב השראה מהטקסט המקורי אך לא חוזר אחריו כך שהטקסט נקרא כתרגום.

מה הייחוד שלי על פני כותבי תוכן אחרים?

מעבר לניסיון רב ומגוון בסוגים שונים של כתיבה – עיתונות, יחסי ציבור, קופירייטינג וכמובן כתיבת תוכן לאתרים הייחוד שלי הוא בשליטתי בשפות עברית ואנגלית. אין הרבה כותבים אשר מסוגלים לנפק טקסטים ברמה גבוהה בשתי השפות. כך אם יש לך אתר בעברית והנך זקוק לגרסה באנגלית או להיפך אני האדם המתאים למשימה.

עריכת תוכן
אם כבר כתבתם את תוכן האתר אך אתם מבקשים לשדרג אותו או לערוך אופטימיזציה של הטקסט אשמח לעשות זאת עבורכם. ביכולתי לערוך סוגים שונים של טקסטים. אם כתבתם ביוגרפיה, טקסט אישי, עבודת מחקר ואינכם מרוצים מהתוצאה הסופית, ביכולתי לקחת כל טקסט ולעבד אותו לשביעות רצונכם.

תרגום ועריכה בשפות עברית – אנגלית
שליטתי המושלמת בשפה העברית והאנגלית מאפשרת לי לספק לכם תוכן מושלם בשתי השפות עברית ואנגלית. כדי לדעת לתרגם צריך לדעת לכתוב שהרי אי אפשר לקחת טקסט ופשוט להעביר אותו משפה לשפה כפי שהוא.
האתר שלכם בעברית ואתם מבקשים להוסיף תוכן בשפה האנגלית? ביכולתי לכתוב עבורכם  טקסט חדש ומקורי על בסיס המקור בעברית אשר לא ייקרא כתרגום. 

 שכתוב טקסטים

האתר שלכם זקוק לרענון ? טקסט מונוטוני או משעמם?  שכתוב טקסטים הוא המומחיות שלי. כל אתר זקוק לרענון תוכן מפעם לפעם על מנת למשוך גולשים וכדי למצב את מיקומו במנועי החיפוש. לאתר שלכם מגיע טקסט ייחודי, קל לקריאה שיעביר את המסר שלכם ישר ולעניין.

 כתיבת תכנים או ניהול תוכן באתרים
יש לכם אתר ואתם זקוקים לתכנים מעניינים? ביכולתי לכתוב כתבות ומאמרים בכל נושא – בריאות, סגנון חיים, סיפורים אישיים ועוד. אתם זקוקים לעורך מנוסה שיערוך כתבות לאתר – ביכולתי לערוך כל טקסט כך שיתאים לרוח האתר ויקדם אותו. אתר חייב להיות מעודכן בתכנים חדשים על מנת שיישאר רלוונטי – אשמח לנהל את האתר ולעדכן אותו בתכנים חדשים על בסיס קבוע.

כתיבת בלוג

בלוג הוא כלי מצויין לקידום אתר כמו גם קידומכם האישי כאנשי מקצוע – אתם רוצים בלוג אבל מתקשים למצוא את הזמן או כישרון הכתיבה? ביכולתי לכתוב עבורכם בלוג מקצועי ומעניין.