אודות

נסיוני המקצועי כולל כתיבה שיווקית, כתיבת ברושורים והודעות לעיתונות במסגרת עבודתי בדוברויות של משרד החינוך, מוזיאון ישראל ומשרד יחסי ציבור פרטי. בשנים האחרונות אני כותבת תוכן עצמאית הנוגעת בתחומים שונים – כתבות מקצועיות, כתבות תדמית, כתיבת תוכן לאתרים, ניהול תוכן באתרים, תרגום בשפות עברית ואנגלית, עריכת טקסטים, קופירייטינג וכדומה. ככתבת עצמאית למגזינים בארץ ובחו"ל אני מפרסמת כתבות בנושאים  מגוונים- בריאות, סגנון חיים, משפחה, כתבות פרופיל, כתבות מגזיניות העוסקות בסיפורים אישיים ועוד.

כתבותי בעברית התפרסמו עד כה במגזינים – "דרך האושר", "להיות משפחה", מדיסין ופארמה (מגזינים רפואיים), אתר האינטרנט "נענע" ועוד.

כתבותי באנגלית מתפרסמות באופן קבוע במגזינים בארץ ובחו"ל - דנמרק, שוודיה, אנגליה, שוויץ וארה"ב .

ייחודי המקצועי הוא שליטתי בשתי השפות - עברית ואנגלית. בנוסף אני מתמחה בכתיבה לאתרי אינטרנט. כל פתרונות התוכן שלכם נמצאים במקום אחד – כתיבה שיווקית, כתיבת ניוזלטר, תכתובת עסקית ועוד.

כתיבת תכנים לאינטרנט שונה בתכלית מכל כתיבה אחרת, למשל  - שיבוץ מילות מפתח הכרחי לשם קידום האתר במנועי חיפוש וקריטיות להצלחת האתר. אם התוכן לא יהיה מותאם לחוק מנועי החיפוש האתר ייבלע בין מאות אתרים אחרים ברשת ולכן יש לכתוב את התוכן לפי חוקי ה- SEO. יש לפזר מילות מפתח בצורה מדוייקת בטקסט כך שיבטיחו את התאמת האתר ל- SEO.

גורם נוסף שיש לקחת בחשבון הוא חוסר הסבלנות של הגולשים ברשת . הטקסט צריך להיות זורם, קצר וקולע. כזה שיגרום לגולש פוטנציאלי באתר שלך לרצות להישאר ולא לדלג לאתר הבא. כפי שחשוב לכם שהאתר ייראה טוב מבחינה עיצובית תוכן האתר חשוב לא פחות ואפילו יותר.

לכל אחד מאיתנו יש את הכישרון המיוחד שלו שבו הוא מצטיין ועושה אותו מיוחד – הייחוד שלי הוא כתיבה.  תנו לי לרתום את המילים שלי להצלחת העסק שלכם.

.